Kalbų kursai moksleiviams 

Moksleivius suskirstome į grupes pagal amžių ir kalbos žinių lygį. Kursų lygį parenkame pagal moksleivio anglų kalbos testo rezultatus. 

 

Užsiėmimų metu:  

  •  ugdome skaitymo, rašymo, klausymo, kalbos vartosenos ir kalbėjimo įgūdžius;
  •  naudojame naujausią mokomąją medžiagą;
  •  dėsto kvalifikuoti anglų, vokiečių, lietuvių kalbų specialistai;
  •  padedame moksleiviams pasiruošti valstybiniams kalbų egzaminams.

 

Taip pat mokome moksleivius individualiai. Užsiėmimų laiką ir intensyvumą suderiname kiekvienu atveju atskirai. Individualūs užsiėmimai vyksta mūsų auditorijose.

Kalbų kursai suaugusiems

Organizuojame tiek bendrosios, tiek specializuotos anglų, vokiečių kalbos programas. Rengiame įmonių, institucijų vadovų ir darbuotojų mokymus pagal specialias, tik Jums  parengtas programas. Prieš pradėdami mokymus, mes atliekame testavimą (jeigu kalbos buvo mokytasi anksčiau) ir Jūsų darbuotojų bei administracijos poreikių analizę. Tuomet, atsižvelgdami į rezultatus bei poreikius, parengiame specialią programą.

Užsiėmimų trukmę, laiką ir intensyvumą deriname su Jumis. Mūsų dėstytojai turi galimybę atvykti į Jūsų biurą arba kviečiame Jus atvykti į mūsų klases. Įmonių darbuotojus mokome ne tik organizacijų darbuotojų grupėse, bet ir prisijungiant prie vykstančių mokymų grupėse, bei rengiame individualius mokymus.Į grupes suskirstome pagal kalbos žinių lygį, kuris nustatomas atlikus žinių patikrinimo testą. Grupės dydis kalbos pamokos metu  6-10 dalyvių.

 


 
Parašykite
Paskambinkite